Festyn -„Powitanie Lata”
13 czerwca @ 10:00 – 20:00

![]()
FESTYN POWITANIE LATA – Pomagamy Sandrze i Mikołajkowi! ![]()
![]()
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Suwałk i okolic na wyjątkowy festyn charytatywny, podczas którego wspólnie będziemy się bawić i pomagać dwójce wspaniałych dzieci – Sandrze i Mikołajkowi. ![]()
Kiedy? 13 czerwca 2026 r.
Godzina: 10:00–20:00
Gdzie? Park Konstytucji 3 Maja w Suwałkach
Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin:
Domowe ciasta i słodkości
Pyszne jedzenie
Malowanie twarzy
Dmuchańce dla dzieci
Koncerty i występy
Kiermasz charytatywny
Poznajcie naszych bohaterów:
Sandra choruje na dziecięce porażenie mózgowe.
https://www.siepomaga.pl/sandra-malinowska
Mikołajek zmaga się z wrodzoną niewydolnością nerek.
https://www.siepomaga.pl/mikolaj-matoszko
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia, rehabilitacji i codziennych potrzeb dzieci.
Numer zbiórki: 2026/2410/OR
Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi, spędźcie miło czas i pokażmy razem, że mamy wielkie serca! ![]()
Każda złotówka ma moc!
Udostępnij wydarzenie i zaproś znajomych!

