Apartament Perła Południe

Apartament Perła Południe
ul. Poznańska 7/12
16-400 Suwałki
tel. 513131517

Apartament Perła Południe zlokalizowany jest na cichym i bezpiecznym osiedlu. Znajduje się ono na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z windą. Do Apartamentu przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu oraz zewnętrzne miejsce postojowe.

Apartament Perła Południe to nowoczesne trzypokojowe mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku. Apartament dostosowany jest do zamieszkania przez maksymalnie 6 osób. Na wyposażeniu apartamentu znajdują się dwa, podwójne łóżka oraz rozkładana dwuosobowe kanapy w salonie. Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę, zmywarkę oraz kompletną zastawę stołową i akcesoria kuchenne. W łazience znajduje się kabina prysznicowa oddzielnie jest WC. W apartamencie znajdują się wysokiej klasy telewizory 65”, wygodne komplety wypoczynkowe i meble użytkowe (szafy, regały, stoliki i komody).

Apartament posiada przestronny taras w widokiem na dziedziniec i plac zabaw. Apartament przystosowany jest dla osób niepalących i bez zwierząt. Cały obiekt urządzony jest gustownie i funkcjonalnie. Wszystko to, aby móc Państwu zapewnić jak najwyższy komfort oraz zadowolenie z pobytu.

Doskonała lokalizacja sprzyja niezakłóconemu wypoczynkowi oraz poznawaniu uroków miasta oraz Suwalszczyzny. Jest idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu podczas wakacji z rodziną, wyjazdów służbowych itp.

Jeśli Twój obiekt znajduje się w bazie, a chcesz zaktualizować dane teleadresowe lub nie dodaliśmy jeszcze Twojego obiektu – napisz na adres cit@pogodnesuwalki.pl.
Stroną administruje Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA